ציצות מצמר כבשים 2017-07-16T08:36:13+03:00

ציצית או טלית קטן, הוא בגד שלובשים מתחת לבגדים במהלך היום כדי לקיים את אחת המצוות הכתובות בתורה. משום שזהו בגד הצמוד לגוף, חשוב להתאימו לאקלים בישראל ולוודא כי הוא מעוצב בנוחות ועשוי מחומרים נעימים במגע עם העור. ככל שהציצית קלה במשקלה, כך יהיה נוח ונעים יותר ללבוש אותה על הגוף. נוסף על כך, ככל שבד הציצית יהיה דק יותר, כך היא תשתלב עם הבגדים האחרים ולא תיצור קמטים או אי נוחות ללבוש אותה. משום כך מומלץ להשתמש בציצית העשויה מחומרים נעימים ובמיוחד מצמר כבשים איכותי, הידוע במרקמו הנעים ומשקלו הקל.

צמר מרינו

הבד ממנו מיוצרת ציצית נועם עשוי 100% מצמר כבשים מסוג מרינו. כבשים אלה גדלות באוסטרליה ובניו-זילנד ומקורן בספרד. צמר המרינו הוא ייחודי ויש לו יתרונות רבים על פני צמר כבשים אחר:

  • סיבים דקים במיוחד המגיעים לכדי 10 מיקרון.

  • מבנה סיב חלול המקנה לצמר משקל קל במיוחד.

  • יכולת ספיגה גבוהה.

  • סיב אלסטי שניתן למתוח לכדי סיב דק וארוך.

  • סיב טבעי שנושם ומתאוורר בקלות.

צמר המרינו הפך לסטנדרט בעולם הטקסטיל היוקרתי, תודות לתכונותיו המקנות לבגד שממנו הוא עשוי יתרונות רבים. ציצית העשויה מצמר כבשים מרינו היא אחד המוצרים האיכותיים והמשובחים שניתן למצוא ויתרונותיה רבים, במיוחד באקלים הישראלי החם והלח בקיץ.

משקל קל עם סיב אלסטי

משקל הציצית הוא קל במיוחד ובקושי מורגש על הגוף. משקלה של ציצית נועם העשויה צמר מרינו משובח הוא 75% ממשקל ציצית רגילה ובדגם הקל אף חצי ממשקלה של ציצית רגילה. תכונה זו מקלה על הגוף ומאפשרת ללובש הציצית תנועה קלה וזריזה.

הסיב של צמר מרינו הוא גמיש ואלסטי יותר מכל בד טבעי ולכן נוח במיוחד ואינו מורגש על הגוף. ניתן לכבסו במכונת כביסה רגילה לפי ההוראות.

בד דק ונושם

סיב הצמר הוא רך ונעים ולכן ניתן ללבוש אותו ישירות על הגוף ללא דקירות וללא עקצוצים. נוסף על כך, צמר מרינו הוא סיב טבעי ונושם ומאפשר לאוויר לעבור דרכו ולזעה להתנדף, תכונה חשובה בקיץ הישראלי. לבד של ציצית נועם יש דחייה של התפשטות נוזלים ולכן הזיעה כמעט שלא נספגת בצמר והוא אינו מדיף ריחות רעים.

ציצית העשויה מצמר כבשים מתאימה לכל הגילאים, החל מנערים פעילים ועד לאנשים מבוגרים שהנוחות חשובה להם יותר מהכל. אנשים מבוגרים עלולים לסבול מרגישות העור ולכן חשוב להתאים להם ציצית מבד איכותי במיוחד.

ציציות נועם

ציציות נועם מיוצרות על פי כל ההידורים בצורת ומידות הציצית בהשגחת הרב אריה לוין מרבנות ת"א ובד"צ בית יוסף. אנו מאמינים כי יש למלא מצוות בנועם, ולכן מייצרים את ציצית נועם מ-100% צמר כבשים נעים ורך. התוצר המתקבל משובח ביותר והבד הנלבש על הגוף אוורירי, קל וכמעט בלתי מורגש. לציצית שלנו יתרונות רבים וביניהם מגעה הרך והנעים, בד דוחה ריחות זיעה באופן טבעי, מוצר קל שניתן בקלות לכבסו ולנקותו.

ציצית נועם הוקמה מתוך הבנה כי מצוות הציצית
מלווה אותנו באופן יומיומי ולכן צריכה להיעשות בנועם!

עקבו אחרינו בפייסבוק

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

כתובתנו

כל הזכויות שמורות 2017 ציצית נועם | עיצוב ותכנות סטודיו שדה –  |  Studio Sade

כל הזכויות שמורות 2017 ציצית נועם | עיצוב ותכנות סטודיו שדה –  |  Studio Sade

0

עגלת הקניות שלך

אתר קדם מכירות חדש

לקוחות יקרים!
מלאי חדש יגיע בסוף יולי 7/19. לרכישה מוקדמת בהנחה לחצו כאן:
http://tiny.cc/l1248y