מה חשוב בטלית קטן 2017-07-16T08:35:51+03:00

טלית קטן (המכונה גם ציצית) הוא פריט לבוש שיש ללבוש במשך כל שעות היום. משום כך חשוב לבחור ציצית אשר תהיה נוחה ותשרת אותנו בצורה הטובה ביותר. יש כמה פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים ציצית קטן:

  • הידור והתאמה להלכה.

  • איכות ונוחות האריג.

  • עיצוב וגזרת הציצית.

  • התאמת הפריט למזג האוויר.

  • תחזוקה וניקיון שוטפים.

אם נבחר את הציצית לפי פרמטרים אלה, נקיים את מצוות הציצית ונהנה ממוצר נוח התואם את גופנו ומותאם למזג האוויר הישראלי.

איכות ונוחות האריג

את הציצית אנו לובשים על הגוף ולכן יש להפקיד כי תחושת האריג תהיה נעימה וכי לא יעקצץ. נוסף על כך כדאי להקפיד כי משקל הציצית יהיה קטן ככל האפשר ובלתי מורגש, כדי ללכת בקלות ולהניע את הזרועות בנוחות. תכונה נוספת של הציצית היא עובי הסיב שממנו מיוצר האריג. סיב דק מבטיח ציצית דקה שמתארה לא יופיע על החולצה העליונה וכמובן ישתלב עם הבגדים העליונים.

עיצוב וגזרת הציצית

ישנם מספר עיצובים לציציות ואת העיצוב נבחר לפי העדפה אישית, עונות השנה וסגנון לבוש. ציצית רגילה טובה כחלק תחתון לבגדים, היא בלתי נראית בבגדים העליונים וכמות הבד שממנו היא עשויה הוא מינימאלי. ציצית גופיה מונחת בצורה יותר יציבה על הגוף וישנם אנשים שיעדיפו אותה בשל כך. ישנם בשוק דגמים נוספים כגון חולצות ציצית עם שרוולים.

התאמת הפריט למזג האוויר

ישראל היא מדינה חמה ולחה במיוחד ולכן חשוב להתאים את הציצית למזג האוויר. תמיד רצוי לבחור ציצית המיוצרת מבד טבעי שהוא נושם ומאפשר אוורור טבעי. כמו כן לציצית נועם העשויה מצמר כבשים יכולת דחיה של התפשטות נוזלים, תכונה המונעת ספיגת ריחות זיעה בקיץ החם. אריגים העשויים מצמר כבשים דקים ומאווררים ומאפשרים לצנן את הגוף בימים החמים.

תחזוקה וניקיון

ציצית היא פריט אותו שלובשים כל היום ולכן הניקיון והתחזוקה שלו הם שיקול מרכזי בבחירת סוג הציצית. בד"כ בגדים העשויים צמר זקוקים לניקוי יבש או כביסה בהוראות מיוחדות. לעומת זאת ציצית נועם עשויה מבד הניתן לכביסה רגילה במכונה.

יתרונות ציציות נועם

אנו בציציות נועם מאמינים כי יש למלא את המצוות בנועם, ולכן מייצרים ציצית מצמר כבשים משובח, שידוע בתכונותיו המושלמות לגוף האדם. ציצית נועם עשויה מ-100% צמר כבשי מרינו, הגדלים באוסטרליה ובניו זילנד ואשר הצמר שלהם נחשב איכותי ומשובח. כבשי המרינו מפיקות סיבי צמר דקים יותר מכבשים אחרים ועל כן ניתן לייצר מהם בדים רכים ונעימים. הצמר מעובד לחוט ועובר תהליך סריגה מיוחד כדי להפיק בד אוורירי ונמתח. הבד אוורירי, נושם, אינו מעקצץ ומתאים עצמו לבגד הנלבש מעליו.

ציצית נועם העשויה מצמר כבשים קלה ב-25% יותר מציצית צמר רגילה (בדגם הקליל רק כ- 50% ממשקל ציצית צמר רגילה) ולכן מושלמת הן לנערים פעילים ונמרצים והן לאנשים מבוגרים הרגישים לבד ולשינויי מזג אוויר. הציצית מיוצרת על פי כל ההידורים בצורת ומידות הציצית, בהשגחת הרב אריה לוין מרבנות ת"א ובד"צ בית יוסף.

 

ציצית נועם הוקמה מתוך הבנה כי מצוות הציצית
מלווה אותנו באופן יומיומי ולכן צריכה להיעשות בנועם!

עקבו אחרינו בפייסבוק

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

כתובתנו

כל הזכויות שמורות 2017 ציצית נועם | עיצוב ותכנות סטודיו שדה –  |  Studio Sade

כל הזכויות שמורות 2017 ציצית נועם | עיצוב ותכנות סטודיו שדה –  |  Studio Sade

0

עגלת הקניות שלך

אתר קדם מכירות חדש

לקוחות יקרים!
מלאי חדש יגיע בסוף יולי 7/19. לרכישה מוקדמת בהנחה לחצו כאן:
http://tiny.cc/l1248y